בשורה חכמה ומהירה למגזר
העסקים הקטנים והבינוניים

בשורה חכמה ומהירה למגזר
העסקים הקטנים והבינוניים

אסף בר מנכל איטרניטי מקבוצת אמן

איטרניטי מקבוצת אמן משיקה אתDashboard Express ,
שירות המקצר את תהליך הנגשת המידע למנהלים.
השירות יאפשר הזמנת דשבורדס בעלות
FIX קבועה של $600

מערכת טלנירי | 3/6/18, 12:53
בואו לדבר על זה בפורום בורסה ושוק ההון

אסף בר מנכ”ל איטרניטי: “הנגשת כלי ה-BI לעסקים קטנים ובינוניים בעלי תקציבי IT מוגבלים, השואפים להפיק ערכים גבוהים בזמן קצר ובעלות כספית נמוכה וקבועה, היא אבולוציה מתבקשת ואנו הראשונים להרים את הדגל מקרב חברות ה-IT בארץ”

עולם ה-IT שהיה שמור עד כה לארגונים גדולים מחלחל אל העסקים הקטנים והבינוניים. חברת איטרניטי מקבוצת אמן, החלה לפתח לוחות מכוונים(Dashboards) לעסקים קטנים ובינוניים (SMB) המרכזים את כל המידע העסקי (BI) שברשותם. עד כה בניית כלים כאלו היתה שמורה לארגונים גדולים בעיקר בשל העלויות הגבוהות ומשך זמן ההקמה. כעת, היתרון שמציעה איטרניטי מאפשר לעסקים קטנים ובינוניים לשפר מגוון רחב של ממדים כגון מכירות, מדדי שירות למיניהם וזמני תפוקה בעלות נמוכה משמעותית ובפרק זמן שיא של מספר ימים בלבד.

Dashboard Express יאפשר ללקוחות שליטה של הוצאות סוף שנה, מכירות המתרחשות בזמן אמת, בקרה וניהול שעות עבודה, זמני המתנה, הצגת ביצועים כספיים וכל מידע עסקי הדורש שיקוף ויזואלי, תחקור חכם ונוח לשימוש. תהליך ההקמה כולל פגישת אונליין של שעתיים בלבד שלאחריה תוך מספר ימים מוקם לוח בקרה וניהול ללא כל מאמץ מצד המבקש.

השרות החדש מותאם לתכתיבי העולם החדש בהם תהליכי העבודה הופכים יותר ויותר דיגיטלים, ועסקים רבים משתמשים בכלי מידע עסקיים על מנת לנהל, לנטר, למכור ולשרת לקוחות. ככל שכמות הכלים נהיית גדולה יותר, כך נדרש מקום אחד מרוכז שאיליו זורמים כל הנתונים על מנת שהעסק יוכל לנהל ולהתנהל יותר בחוכמה. כלים כמו POWER BI, Pyramid Analytics, Tableau, Qlikview שבהם משתמשים עסקים רבים, הרבה פעמים יושבים כפילים לבנים בארגון מפאת חוסר זמן או משאבים לפיתוח. שינויים רבים שהתחוללו בשנים האחרונות מאפשרים כיום להעניק שירותי IT כדוגמת פיתוח לוחות מכוונים גם למגזרים שהודרו בשל מחיר ומורכבות.

אסף בר, מנכ”ל איטרניטי. “מטרת השירות החדש, הקמת דשבורדס בהליך מזורז ועלות המותאמת למגזר ה-SMB, היא גם אבולוציה טבעית לשינויים סביבנו וגם רוולוציונית במובן שמדובר בשירות הראשון בישראל שניתן באופן שכזה. הטכנולוגיה טרפה את כל הקלפים והמציאות העסקית הפכה לדיגיטלית, לכן עסקים דורשים כלים דיגיטלים שיסייעו להם לנהל מגוון רחב של תהליכים חוץ ופנים ארגוניים. צורך זה הצמיח זרם חדש בעולם ה-IT הנקרא IT as a service המציע שירותי IT לעסקים מרחוק וכשירות ולא דורשים מהם שום היערכות תשתיתית או כוח אדם”.

http://www.talniri.co.il/marketnews/article.asp?mp=49&id=88206

Accessibility Toolbar